Korzystając ze strony akceptujesz jej Politykę prywatności.
Wielki Turniej Virtual Reality
od 22 zł za osobę / h

Turniej dla 3 do 8 osób trwający 1h
lub dla 9 - 12 osób trwający 2h

Zapraszamy do wzięcia udziału w Wielkim Turnieju Wirtualnej Rzeczywistości i wspólnej rywalizacji we własnym gronie o zwycięstwo i nagrody. 

Turniej Wirtualnej Rzeczywistości został specjalnie przygotowany dla grup od 3 osób do 8 osób (trwający 1h) oraz od 9 do 12 osób (trwający 2h).


Do wyboru przygotowane są trzy tematyki Turnieju:
 

1. Turniej zręcznościowo-muzyczny
 

Kto celniej trafia w bit? Prawdziwy hit dla każdego pokazujący niesamowite możliwości technologii VR, rozrywka angażująca całego uczestnika, świetna muzyka połączona z ruchem całego ciała w rytm lecących bitów. Niesamowicie wciągające od pierwszych minut zabawy!

 

2. Turniej samurajskiego miecza
 

Pokonają Cię owoce, czy przyjaciele? Poczuj się jak mistrz samurajskiego miecza, wspaniała zabawa przy przecinaniu mieczami samurajskimi nadlatujących z różnych stron owoców angażująca całego Ciebie. Musisz być szybki i precyzyjny jak samurai, aby przetrwać grad owoców i osiągnąć jak najwyższy wynik.

Ogromna przyjemność przy szybkim machaniu mieczami samurajskimi, świetna fizyka i precyzja ruchu powodująca wrażenie prawdziwego rozcinania obiektów w locie zapewniana dzięki technologi VR.

 

 

 

Cały Turniej przygotowany jest w niesamowicie klimatycznej atmosferze industrialnego lokalu o powierzchni 100m2, rywalizację swoich kompanów uczestnicy obserwują na dużym ekranie, aby w odpowiednim momencie przystąpić do walki. Turniej przygotowany jest w charakterze eliminacji, dlatego uczestnicy zmieniają się na wyznaczonych stanowiskach. 

Turniej zapewnia wyjątkowe i niespotykane przeżycia. Uczestnicy przenoszą się do zupełnie innego świata rywalizując ze sobą o zwycięstwa w Świecie Wirtualnej Rzeczywistości. Dla zwycięzcy przewidzana jest nagroda :)