Korzystając ze strony akceptujesz jej Politykę prywatności.

Escape-Room

Już dostępny!

Czym jest Technologia VR?

Czym jest VR?

Wirtualna Rzeczywistość (Virtual Reality) to nowoczesna technologia, która pozwoli Ci przeżyć niezapomniane chwile w miejscu, które nie posiada żadnych ograniczeń. VRepublic jest lokalem zrzeszającym ludzi, którzy kochają doświadczać, eksplorować oraz nie boją się wyzwań.
 

Dzięki założeniu gogli VR możesz ponieść się fantazji oraz spełnić swoje marzenia, a właśnie o to chodzi w życiu! Przenosisz się do wirtualnej rzeczywistości poznając rzeczy które są niedostępne na co dzień bądź wręcz (jeszcze) nie istnieją. To od Ciebie zależy czy zdecydujesz się odwiedzić głębię oceanu, obcą planetę czy walczyć z hordą potworów razem z przyjaciółmi. Bezpieczeństwo, które niesie za sobą VR sprawia Ci również świetną okazję do przełamania swojego strachu. 


Technologia VR to przede wszystkim wspaniała zabawa w gronie znajomych w sam raz na wolny wieczór, weekend lub imprezę. Jest to również doskonała metoda, która pozwala na wprowadzenie efektywnych działań integracyjnych w gronie pracowników firm bądź uczniów szkół.

Jakie wrażenia na was czekają?

Po założeniu wyposażenia VR przenosisz się do wirtualnego świata, który stoi przed Tobą otworem. W tej rzeczywistości niemożliwe nie istnieje!
 

Podzielone tematycznie sekcje doświadczeń pozwalają na wybór aplikacji, które Cię najbardziej zainteresują oraz w pełni spełnią Twoje oczekiwania. Możesz wybrać doświadczenie Multiplayer lub Escaperoom, czyli bawić się wspólnie w gronie znajomych, którzy widzą oraz słyszą Cię w aplikacji. Najatrakcyjniejszymi propozycjami dla grup są zabawy, w których wraz z przyjaciółmi możecie walczyć z rasą orków w czasach średniowiecza, strzelając do nich z łuku, ścigać się w wyścigu powietrznym albo nawet przetestować swój instynkt przetrwania w samym środku apokalipsy zombie. Na całe szczęście oprócz dawki adrenaliny w ofercie znajdują się również humorystyczne aplikacje, które będą świetną atrakcją dla najmłodszych uczestników. Na osoby spragnione sportowych wrażeń czekają doświadczenia wymagające niemałego wysiłku, ale dające niesamowitą satysfakcję i dużo śmiechu. Możesz także wybrać doświadczenie podróżnicze i zwiedzać miejsca niedostępne dla ludzi, takie jak kosmos lub dno oceanu, a jeżeli brakuje ci adrenaliny i nutki grozy, to nasz pakiet horrorów zdecydowanie zmrozi krew w Twoich żyłach.
 

Ciekawi Cię czy mamy jeszcze więcej możliwości? Najwytrwalsi gracze mogą wziąć udział w Wielkim Turnieju Wirtualnej Rzeczywistości, gdzie uczestnicy będą walczyć o zwycięstwo i nagrody wybierając jeden z przygotowanych programów Turnieju. Godzina spędzona w VRepublic jest czasem przygody, pełnej wrażeń oraz ekscytacji, która na pewno będzie obecna na długo po zdjęciu gogli.

 

Co znajdziesz u nas w VRepublic?

VRepublic to nowe wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa. Na naszych gości czeka klimatyczny industrialny lokal w sercu Zabłocia i profesjonalnie przygotowana przestrzeń do zabawy w innej rzeczywistości.
 

Do waszej  dyspozycji przygotowaliśmy sześć stanowisk VR wraz z  najnowocześniejszymi i najlepszymi dostępnymi na rynku zestawami VR HTC VIVE PRO zasilanych przez  potężne komputery, zapewniających doznania na najwyższym możliwym jakościowo poziomie. Przestrzeń o powierzchni 100m2 pozwala na wspólne doświadczanie emocji sześciu osób w tym samym czasie, a dodatkowo strefa relaksu z kanapami i leżakami sprawia możliwość przyjęcia dużo większej ilości uczestników w lokalu. 


Poza kwestiami technicznymi nasi goście od razu poczują u nas pozytywną atmosferę i klimat nastawiony tylko i wyłącznie na przyjemne oraz interesujące doświadczenia. Bez wątpienia znajdziecie u nas też pomocną obsługę lokalu, która będzie się wami opiekować przez cały czas zabawy i przeprowadzać przez wszystkie aplikacje wraz z instruktażem.

Czy można w VRepublic zrobić imprezę?

Jak najbardziej, mamy przygotowaną klimatyczną przestrzeń w sam raz na wyjątkową, zupełnie nietypową zabawę w wirtualnej rzeczywistości.


Możecie u nas zorganizować wieczór kawalerski, panieński, integrację firmową, a nawet osiemnaste urodziny. Podczas takich eventów stwarzamy wam strefę imprezy zamkniętej, gdzie macie czas na granie, dzielenie się wrażeniami z doświadczeń VR, a także możliwość zjedzenia pysznej pizzy czy zorganizowania własnego poczęstunku.


Nasz lokal znajduje się w samym sercu Podgórza, skąd blisko do wielu świetnych pubów i miejscówek, zatem po zakończonej zabawie pełnej adrenaliny  wasze endorfiny nie opuszczą was aż do końca dnia.

Czy Virtual Reality jest dla każdego?

Zdecydowanie technologia Virtual Reality jest dla każdego!


Bez względu na stopień zainteresowania aplikacjami jest to świetna zabawa dla każdego, kto chce wypróbować nowoczesnej i wyjątkowej atrakcji.


Wirtualna Rzeczywistość pozwala na przeżywanie emocji na najróżniejsze sposoby — wzbudza śmiech, strach, adrenalinę, łamie słabości i spełnia marzenia. W naszych różnorodnych pakietach każdy znajdzie coś interesującego co pozwoli mu przeżyć wyjątkowe chwile na najwyższym stopniu zadowolenia.  Jedynie najmłodsi uczestnicy poniżej 10 roku życia nie mogą jeszcze cieszyć się zabawą w VR, ponieważ wielkość ich głowy nie pozwala na wygodne założenie gogli VR. Na całe szczęście górnego progu wiekowego nie ma, zatem zapraszamy wszystkich- zarówno najmłodszych jak i tych w kwiecie wieku. Zabawa nie zna ograniczenia wiekowego, a my nie znamy nudy. :))

Czy technologia Virtual Reality ma jeszcze inne zastosowania?

Technologia Virtual Reality to nie tylko genialna zabawa na wolne popołudnie lub wieczór, to także możliwość prowadzenia nowoczesnych działań integracyjnych dla pracowników firm oraz działań rekrutacyjnych. Dodatkowo zabawę bardzo lubimy łączyć z nauką, zatem niektóre aplikacje posiadają interesujące walory edukacyjne, które w połączeniu z praktyką zaskoczą niejedną osobę. 


Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.