Korzystając ze strony akceptujesz jej Politykę prywatności.
Czym jest Technologia VR?

Czym jest VR?

Virtual Reality to nowoczesna technologia, która pozwoli Ci przeżyć dosłownie niezapomniane chwile. W jednym momencie możesz doświadczyć wrażeń które zapamiętasz na długi czas.

Zakładając gogle VR przenosisz się do wirtualnej rzeczywistości poznając rzeczy które są niedostępne na co dzień. To od Ciebie zależy czy zdecydujesz się zwiedzać głębiny oceanów, obcą planetę, podziwiać widoki ze szczytów górskich, brać udział w wydarzeniu sportowym czy walczyć z hordą potworów razem z przyjaciółmi.

Technologia VR to przede wszystkim wspaniała zabawa w gronie znajomych w sam raz na wolny wieczór, weekend lub imprezę, ale jest to również technologia pozwalająca na prowadzenie efektywnych działań intergracyjnych w gronie wspólnych pracowników dla firm.

Co znajdziesz u nas w VRepublic?

Park Wirtualnej Rzeczywistości VRepublic to nowe wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa. Zostawiamy do waszej dyspozycji przestrzeń o powierzchni 100m2 i sześć w pełni profesjonalnie przygotowanych stanowisk VR gotowych do wspólnej zabawy w grupie lub dla pojedynczych osób.

Na naszych gości czeka klimatyczny industrialny lokal w sercu Zabłocia i profesjonalnie przygotowana przestrzeń do chillowania się w innej rzeczywistości. Jesteśmy blisko wszystkich środków komunikacji miejskiej w samym sercu Podgórza.

 

Do dyspozycji gości przygotowaliśmy sześć najnowocześniejszych i najlepszych dostępnych na rynku zestawów VR HTC VIVE PRO zasilanych potężnymi komputerami, zapewniających doznania na najwyższym możliwym poziomie.

 

Czy Virtual Reality jest dla każdego?

Zdecydowanie technologia Virtual Reality jest dla każdego, pozwala na przeżywanie emocji na najróżniejsze sposoby, każdy znajdzie coś interesujacego co pozwoli mu przeżyć wyjątkowe chwile. Jedynie najmłodsi poniżej 10 roku życia nie mogą jeszcze cieszyć się zabawą ponieważ wielkość ich głowy nie pozwala na wygodne założenie gogli VR.

Jakie wrażenia na was czekają?

Przygotowaliśmy doświadczenia wirtualne podzielone tematycznie po to, aby każdy mógł wybrać i przeżyć przygodę w Wirtualnym Świecie która go najbardziej ciekawi i ekscytuje. Możesz wybrać doświadczenie Multiplayer lub Escaperoom i bawić się wspólnie w gronie znajomych walcząc z hordami potworów, ścigając się w wyścigu powietrznym lub szukając wyjścia z Escaperoomu. Możesz także wybrać doświadczenie podróżnicze i zwiedzać miejsca niedostępne dla ludzi. Dla lubiących adrenalinę lub horror czekają doświadczenia podnoszące ciśnienie i mrożące krew w żyłach. Survival Experience przygotowane jest dla osób lubiąch dużo ruchu i akcji. Dla spragnionych sportowych wrażeń czekają doświadczenia wymagające niemałego wysiłku ale dające niesamowitą satysfakcję i dużo śmiechu. Mamy także przygotowane doświadczenie VR skierowane do najmłodszych. Przygotowaliśmy także coś specjalnego dla grup, dając możliwość rywalizacji w Wielkim Turnieju Wirtualnej Rzeczywistości, gdzie uczestnicy będą walczyć o zwycięstwo i nagrody wybierajac jeden z przygotowanych programów Turnieju.

Czy można w VRepublic zrobić imprezę?

Jak najbardziej, mamy przygotowaną klimatyczną przestrzeń industrialną w sam raz na wyjątkową, zupełnie nietypową zabawę w wirtualnej rzeczywistości na wieczorze kawalerskim czy panieńskim, imprezie integracyjnej czy np. urodzinach. Nasz lokal znajduje się w samym sercu Podgórza, skąd blisko do wielu świetnych pubów i miejscówek.

Czy technologia Virtual Reality ma jeszcze inne zastosowania?

Technologia Virtual Reality to nie tylko genialna zabawa na wolne popołudnie lub wieczór, to także możliwość prowadzenia nowoczesnych działań integracyjnych dla pracowników firm oraz działań rekrutacyjnych. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.