Korzystając ze strony akceptujesz jej Politykę prywatności.
Poziomy trudności programów
Jak dzielimy programy na poziomy trudności w VRepublic?

Każdy z programów w ofercie VRepublic ma przyporządkowany poziom trudności. Jest to spowodowane troską o jak najlepsze doznania naszych klientów.

 

W związku z tym, każdy program może być przeznaczony dla początkujących, średniozaawansowanych lub zaawansowanych użytkowników. Ten podział sprowadza się do trzech czynników:

 

1. Jak bardzo aplikacje dostępne w danym programie wpływają na błędnik użytkownika (możliwa strata równowagi i uczucie jak podczas przejażdżki rollercoasterem).

2. Sterowania dostępnego w danych aplikacjach - czyli głównie liczby przycisków oraz ich kombinacji wykorzystywanych w grach.

3. Samego poziomu trudności rozgrywki, np. stopnia skomplikowania zagadek czy zadań stawianych przed grającymi.

 

Przykładowo, program 2w1 lub program Fun jest przeznaczony dla wszystkich którzy nie mieli do tej pory doświadczenia z VRem oraz dla osób które szukają przystępnej i nieskomplikowanej rozgrywki. Programy te zostały skonstruowane w taki sposób, aby możliwe najlepiej zaprezentować Wam możliwości wirtualnej rzeczywistości i przygotować na kolejne wyzwania!

 

Dla odmiany, doświadczenia w programie Adrenaline, jak i część aplikacji dostępnych w programie Multiplayer skierowane są raczej do osób, które miały już okazję doświadczyć ruchu przestrzennego w VRze (szczególnie lotu lub przejażdżki samochodem / rollercoasterem) oraz mają ochotę na dużo większe wyzwanie (zarówno w formie trudniejszych zadań jak i większej ilości kombinacji przycisków na kontrolerach).